تاثیر آب سالم بر طول عمر و سلامتی

دستگاه های تصفیه آب یونیزه قلیایی راهی بسوی سلامتی بسادگی نوشیدن آب

تصفیه املاح نامناسب آب
یونیزه وقلیایی کننده آب
آنتی اکسیدان و هیدرو‌ژنه کننده آب
غنی کننده آب با املاح مفید

علت بیماری و نحوه درمان آن

•سبک زندگی غلط در جوامع پیشرفته امروز شامل تحرک پایین و استفاده از فست فودها، آلودگی هوا، مصرف شکر و شیرینیجات و … موجب کاهش قلیاییت خون و اسیدی شدن آن می باشد که نتیجه اسیدی شدن خون بیماری هایی مثل چاقی، فشار خون،‌ دیابت، سرطان و … می باشد. استفاده از آب قلیایی با توجه به آنکه ضد حالت اسیدی در بدن است کمک شایانی در جلوگیری از بیماری های گفته شده می نماید.

​​​​​​​• آب قلیایی دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است که موجب جلوگیری از سرطان و پیری زودرس می باشد.

• یکی از مهمترین مواد مصرفی روزانه ما در زندگی آب می باشد. تحقیقات مختلف نشان داده است که آب های معمول شهری و حتی دستگاه های تصفیه آب به علت مواردی همچون عبور از لوله ها و نیز فشار ناشی از پمپ ها از حالت طبیعی خود در طبیعت خارج می شوند و به این صورت قدرت واکنش پذیری آن ها بسیار کاهش می یابد واصطلاحا از آن به عنوان آب مرده و غیر شش ضلعی (آب اورتو) یاد می شود. بدن انسان در زمان کودکی و جوانی توانایی بالایی در اصلاح آب مصرفی و تبدیل آن به آب با واکنش پذیری بالا یا آب شش ضلعی(اصطلاح علمی آب پارا) دارد اما با افزایش سن و به علت بروز برخی بیماری ها بدن قدرت خود را در تبدیل آب مرده به آب زنده از دست می دهد و این عامل موجب عدم آب رسانی مناسب و در نتیجه املاح رسانی نامناسب در بدن می شود که تاثیر این امر موجب تشنگی سلول ها در بدن و ایجاد بیماری هایی مانند سنگ کلیه،بیماریهای گوارشی و چاقی و  … خواهد بود. وقتی آب رسانی مناسب در بدن انجام نمی گردد حتی قدرت قرص و دارو هم در درمان بیماری بشدت کاهش می یابد و این امر موجب عدم درمان بیماری با توجه به مصرف دارو خواهد بود. گواه این نکته افراد بیماری زیادی هستند که وقتی داروی خود را با آب زنده مصرف کرده اند بیماری آن ها بسرعت بهبود یافته است.

ویدیوهای معرفی محصولات سلامتی بخش شرکت مهراندیشان

تکنولوژی تصفیه و فرآوری آب در دستگاه ها

دستگاه های تصفیه آب یونیزه قلیایی و شش ضلعی متنوع مهراندیشان تولید کاملا ایرانی بوده که بر پایه تکنولوژی های بسیار نوین تصفیه آب در دنیا بنا شده است و توانایی تولید آب با خواص پیشگیری کننده و کمک درمان بالا در بیماری ها را دارا می باشد قسمت های مختلف دستگاه ها شامل موارد ذیل می باشد.

– فیلترهای حرفه ای تصفیه کننده آب
– بخش شش ضلعی کننده آب
– بخش قلیایی کننده آب
– بخش هیدروژنه و آنتی اکسیدان کننده آب با استفاده از پلیت های تیتانیوم پلاتینایز شده
– بخش میکروب زدایی و آنتی باکتریال کننده آب 
– بخش تصفیه هوای درون آب (اورگون)
– علم برداشت فوق حرفه ای و بخش رابط کاربری دستگاه
​​​​​​​

نحوه کارکرد دستگاه به این صورت است که ابتدا آب وارد فیلترهای فوق حرفه ای دستگاه می شود و در این قسمت کلیه مواد نامناسب مانند آفت کش ها، کلر و … از آب گرفته می شود. در قسمت بعد آب وارد فیلترهای آنتی باکتریال دستگاه شده و میکروب ها و ویروس های احتمالی موجود در آب از بین می رود. 
در قسمت بعدی دستگاه آب وارد چمبر اصلی دستگاه شده و فرایندهای شش ضلعی و قلیایی و آنتی اکسیدان کردن آب و … با توجه به نیاز کاربر و تعریفی که در صفحه نمایش علم لمسی دستگاه انجام داده است و با استفاده از انرژی برق انجام می گیرد.
در مرحله آخر آبی با خاصیت آب چشمه و با خواص درمانی از علم دستگاه خارج می شود.
​​​​​​​کاربر دستگاه می تواند ۶ نوع آب جهت مصرف استفاده نماید که شامل آب با قلیاییت بالا، آب نوشیدن روزانه، آب جهت مصرف دارو، آب جهت پخت و پز، آب جهت  شستشوی میوه جات و سبزیجات و آب جهت شستشوی صورت و دهانشویه ارایه می نماید.

محصولات