تصفیه آب قلیایی و شش ضلعی مدل کیمیا
اخبار
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مدیر اجرایی این طرح گفت : این دستگاه نخستینساخت دستگاه شبیه ساز باران در کشور یونایزر تولید آب قلیایی در ایران است که با روش های کاملا طبیعی آب را قلیایی می کند و عمر آن را افزایش می دهد.

حمید مهرجو افزود: تصفیه املاح غیر مفید آب شامل کلر و آفت کش ها ،سموم

شیمیایی ، رسوبات (گچ آب )، فلزات سنگین ، شش ضلعی کردن مولکول های آب ، آنتی اکسیدان کردن آب و افزودن هیدروژن به آب از جمله مزیت های این دستگاه است .

وی گفت: کارکردن بهتر اعضای بدن ، بهبود بیماری های گوارشی ، بهبود سنگ کلیه ، شادابی پوست و جلوگیری از پیری زودرس از جمله نتایج استفاده از آب تصفیه شده و قلیایی است.
مهرجو با بیان اینکه نمونه مشابه خارجی دستگاه در حدود ۱۰۰میلیون ریال در بازار به فروش می رسد، افزود : دستگاه شبیه ساز باران در صورت تولید انبوه با هزینه ۱۰تا ۱۸ میلیون ریال در بازارهای داخلی به فروش می رسد.
این کار آفرین گفت : این دستگاه تصفیه برای نخستین بار در ایران و به پیشنهاد مشاوران طب سنتی با هزینه دو میلیارد ریال در مدت پنج سال کار تحقیقاتی ساخته شد.
وی با اشاره به اینکه آب قلیایی آبی دارای املاح بسیار مفید برای بدن است ، افزود: با شش ضلعی شدن آب که مانند آب باران و آب چشمه است نفوذ پذیری آب در سلول های بدن چند برابر می شود.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.