ساير

دستگاه تصفیه آب قلیایی وشش ضلعی اولین دستگاه تصفیه آب کاملا ایرانی بوده که بر پایه تکنولوژی های بسیار نوین تصفیه آب در کشور ژاپن بنا شده است و توانایی تولیدآب با خواص پیشگیری و کمک درمان در بیماری ها را دارا می باشد.

دستگاه تصفیه آب قلیایی و شش ضلعی از سه قسمت مختلف تشکیل شده است . قسمت اول فرایند تصفیه آب می باشد که دراین فرایند کلر، فلزات سنگین، آفت کش ها و باکتری ها بصورت کاملا هدفمند حذف شده و گچ آب(رسوبات آب) کاهش می یابد. در این مرحله املاح مفید آب حفظ می شود.
قسمت دوم شامل فرایند شش ضلعی کردن آب می باشد. منظور از شش ضلعی کردن آب حالتی است که در بیشتر چشمه های آب در ارتفاعات وجود دارد. در این حالت آب بسیار سبک و گوارا شده و خواصی مانند نفوذپذیری بالای آب ،‌تصفیه هوای داخل آب، افزایش میزان اکسیژن آب، افزایش شفافیت آب و مغناطیسی شدن آب و … ایجاد می شود.
قسمت سوم شامل قلیایی کردن آب می باشد. قلیایی کردن آب از طریق فیلترهای بسیار پیشرفته انجام می پذیرد که در اثر قلیایی کردن آب خاصیت آنتی اکسیدانی شدن آب، خاصیت هیدروژنه شدن آب، افزایش میزان منیزیوم آب انجام می پذیرد.
آب تولید شده توسط این دستگاه به عنوان یک آب بسیار سالم و عاری از آلودگی بوده و به عنوان یک عامل پیشگیری کننده از بیماری ها و نیز به عنوان کمک درمان در بیماری ها کاربرد دارد. بسیاری از پزشکان و متخصصین از آب شش ضلعی و قلیایی در بیماری ها استفاده کرده اند و نتایج بسیاری مناسبی را در بیماری های کلیوی و گوارشی و … اعلام نموده اند.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.