فلسفه آب های درمانی و انواع آن بهمراه محصولات شرکت مهراندیشان

 دستگاه تصفیه آب هوشمند مهراندیشان با قابلیت تولید سه نوع آب متفاوت و بصورت کاملا دیجیتال

دستگاه اسپری جهت ضد عفونی نمودن دست ها

کاتالوگ تصفیه هوا

شر پدالی الکترونیکی جهت آبخوری ها با قیمت مناسب

تبدیل آبسردکن ها به مدل پدالی

تجهیز کلیه آب سردکن ها به شیر پدالی با حداقل هزینه توسط گروه متخصص مهراندیشان

شیرپدالی مگنتی

تولید شیرپدالی دیافراگمی با مکانیزم حرفه ای با تاییدیه اداره نوسازی مدارس قابل استفاده جهت کلیه آبخوری ها

پتوی ضد امواج مهراندیشان برای داشتن یک خواب آرام و عمیق

این پتو با محافظت از بدن شما دربرابر امواج رادیویی و مغناطیسی موجود در محیط، خوابی با کیفیت تر برای شما به ارمغان می آورد

دستگاه تصفیه آب قلیایی وشش ضلعی اولین دستگاه تصفیه آب کاملا ایرانی بوده که بر پایه تکنولوژی های بسیار نوین تصفیه آب در کشور ژاپن بنا شده است و توانایی تولیدآب با خواص پیشگیری و کمک درمان در بیماری ها را دارا می باشد.

دستگاه تصفیه آب قلیایی و شش ضلعی از سه قسمت مختلف تشکیل شده است . قسمت اول فرایند تصفیه آب می باشد که دراین فرایند کلر، فلزات سنگین، آفت کش ها و باکتری ها بصورت کاملا هدفمند حذف شده و گچ آب(رسوبات آب) بشدت کاهش می یابد. در این مرحله املاح مفید آب حفظ می شود.
قسمت دوم شامل فرایند شش ضلعی کردن آب می باشد. منظور از شش ضلعی کردن آب حالتی است که در بیشتر چشمه های آب در ارتفاعات وجود دارد. در این حالت آب بسیار سبک و گوارا شده و خواصی مانند نفوذپذیری بالای آب ،‌تصفیه هوای داخل آب، افزایش میزان اکسیژن آب، افزایش شفافیت آب و مغناطیسی شدن آب و … ایجاد می شود.
قسمت سوم شامل قلیایی کردن آب می باشد. قلیایی کردن آب از طریق فیلترهای بسیار پیشرفته انجام می پذیرد که در اثر قلیایی کردن آب خاصیت آنتی اکسیدانی شدن آب، خاصیت هیدروژنه شدن آب، افزایش میزان منیزیوم آب انجام می پذیرد.
آب تولید شده توسط این دستگاه به عنوان یک آب بسیار سالم و عاری از هرگونه آلودگی بوده و به عنوان یک عامل پیشگیری کننده از بیماری ها و نیز به عنوان کمک درمان در بیماری ها کاربرد دارد. بسیاری از پزشکان و متخصصین از آب شش ضلعی و قلیایی در بیماری ها استفاده کرده اند و نتایج بسیاری مناسبی را در بیماری های کلیوی و گوارشی و … اعلام نموده اند.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.